Jak haftujemy?

macbook

Haft komputerowy

Pracujemy na maszynach hafciarskich najwyższej jakości. Nasza pracownia wyposażona jest w biuro projektowe oraz zespół doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy oferować profesjonalnie wykonaną usługę z pominięciem pośredników, a więc za najniższą możliwą cenę. Wystarczy, że prześlesz do nas wzór lub inspirację, a my zajmiemy się resztą.
 
Haft komputerowy jest techniką znakowania odzieży i innych tekstyliów umożliwiającą dokładne, szybkie i powtarzalne odtworzenie wzorów. Nasze maszyny wyposażone są w dwunastoigłowe głowice dzięki czemu haftowane przez nas wzory mogą być wielokolorowe i wykonane z największą precyzją i dokładnością.


Materiały i nici, którymi haftujemy

Haftujemy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn dostępnych na rynku. Gama kolorów nici jest w zasadzie nieograniczona włącznie z nićmi metalicznymi, jaskrawymi, fluoresencyjnymi.

Możemy haftować na dowolnej odzieży lub materiałach tekstylnych.  Tworzymy naszywki na filcu, bawełnie, polarach, miękkiej skórze czy poliestrze. Jako podkładów używamy najczęściej flizeliny lub hydrofolii. Dzięki podkładom możemy haftować na tak delikatnych materiałach jak na przykład jedwabie.

Wszystko jest możliwe, zapytaj!

macbook

Co możemy wyhaftować?

Dzięki nowoczesnej technologii możemy haftować na dowolnym materiale, nawet najbardziej skomplikowane wzory.
 
Wyhaftujemy dla Ciebie nie tylko wymarzone naszywki z logiem klubu lub stowarzyszenia. Nasze plakietki na rzepach lub kleju z możliwością błyskawicznego przyprasowania są prawdziwym hitem, ale to tylko początek naszych umiejętności.
 
Stworzymy również:

  • koszule i koszulki polo z haftem
  • haftowane czapki letnie i zimowe
  • hafty na torbach, nerkach i saszetkach
  • hafty na kocach, obrusach i narzutach
  • wzory na polarach, bluzach i bieliźnie
  • personalizowane, imienne prezenty
  • odzież firmową i eventową

Dla kogo wykonujemy hafty?

Znakujemy odzież dla szkół, klubów sportowych, stowarzyszeń, fundacji. Oferujemy najwyższej jakości haftowaną odzież reklamową dla agencji reklamowych oraz dla firm bezpośrednio.

Posiadamy bazę dostawców najwyższej jakości odzieży reklamowej więc przygotujemy dla Ciebie i za Ciebie produkt od A do Z, niezależnie czy to będą naszywki, czapki, bezrękawniki czy całe bluzy dla zespołu.

Haftujemy również dla plakietki, naramienniki, pierścienie do chust i proporce dla drużyn harcerskich i innych organizacji.

Na naszych maszynach już niejednokrotnie miejsce znajdowały szlafroki i ręczniki hotelowe, wykroje projektantów mody, kimona i pasy szkół walki oraz wiele innych.

Co możemy wyhaftować dla Ciebie?

Wyhaftujemy również na: